Про порядок реєстрації дітей на отримання місця в дошкільні навчальні заклади міста

На виконання соціальних ініціатив Президента України у частині створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти, доручення Кабінету Міністрів України від 23.07.2013 №24994/2/1-13 "Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти" та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 30.07.2013 №695 "Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти" з серпня 2013 року управлінням освіти забезпечено впровадження електронної реєстрації дітей для подальшого їх влаштування у дошкільні заклади. Реєстрація здійснюється батьками або особами, які їх замінюють, чи міським реєстратором (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою на сайті "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади" (dnz-reg.nz.ua)

Сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО: www.isuo.org

Електронна реєстрація дітей в дошкільні заклади (посібник користувача)

Адреса сайту dnz-reg.nz.ua

/Files/images/batkam/Електронна реєстрація в ДНЗ.png


Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м. Енергодар:

Олейнікова Оксана Василівна


Завідувач сектора дошкільної освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
Адреса: 71503, м. Енергодар, пр. Будівельнитків, 21, каб 28.

Прийом відвідувачів:
понеділок з 15.00-17.00
четвер з 13.15-17.00
Тел.: (06139) 6 - 06- 76


Шановні батьки!

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви у розділі "Мої заявки", Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м. Енергодар заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:
Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.

Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до міського реєстратора, у прийомні дні ( понеділок з 15.00-17.00 четвер з 13.15-17.00) з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється міським реєстратором.

Документи, які необхідні для отримання направлення у міського реєстратора:
У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 20 календарних днів подати міському реєстратору:
• медичну довідку форми № 026/о з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад ,
• свідоцтво про народження дитини.


Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 20 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу:
• Направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого міським реєстратором,
• документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами).

Набір дітей за чергою до дошкільного закладу здійснюється з 01.06 по 31.08.

Впродовж навчального року (з 01.09. по 30.05) місце може надаватися при наявності вільних місць у групах за погодженням із директором та за умови пройденого медичного огляду.

Інформація про чергу в наш заклад


Будь ласка, залиште відгук про наш дитячий садок, якщо ви зареєстровані на сайті reg.isuo.org,
(після реєстрації це можна зробити тут)

.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.