Режим роботи
Дошкільного навчального закладу №10


Дошкільний заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем, протягом 12 годин.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові та неробочі дні впродовж календарного року.

Щоденний графік роботи ДНЗ:
Початок роботи дошкільного закладу - 5.45, закінчення - 17.45.


/Files/images/znachki/Рука указатель.png Наказ директора ДНЗ №10 від 01.09.2020 №161 "Про затвердження режиму роботи в ДНЗ №10 на 2020-2021 н.р."



Графік роботи працівників
Дошкільного навчального закладу №10


/Files/images/znachki/Рука указатель.png Наказ директора ДНЗ №10 від 01.09.2020 №162 "Про затвердження графіку роботи працівників в ДНЗ №10"



Режим дня
на осінньо-зимовий період 2020-2021 н.р.

Режимні моменти Групи раннього віку II молодші групи Середні групи Старші групи Підготовча груша
Прийом дітей на вулиці , ігри, спостереження, праця 5.45 – 7.00 5.45 – 7.00 5.45 – 7.05 5.45 – 7.10 5.45 – 7.10
Ранкова гімнастика 7.00 – 7.10 7.00 - 7.10 7.05- 7.15 7.10 - 7.20 7.10 - 7.20
Підготовка до сніданку 7.10 - 7.15 7.10 – 7.20 7.15 – 7.25 7.20 – 7.30 7.20 – 7.25
Сніданок 7.15 – 7.45 7.20 – 7.45 7.25 – 7.45 7.30 – 7.50 7.35 – 7.55
Ігри, підготовка до занять 7.45 – 7.55 7.45 – 7.55 7.45 – 8.10 7.50 – 8.10 7.55 – 8.10
Заняття 7.55 – 8.40 7.55 – 9.00 8.10 – 9.20 8.10 – 9.45 8.10 – 9.45
II сніданок 8.40-8.50 9.00-9.10 9.20-9.30 9.00-9.05 9.00 - 9.05
Підготовка до прогулянки 8.50-9.00 9.10 -9.25 9.30-9.40 9.45 – 10.00 9.45 – 10.00
Прогулянка 9.00-10.45 9.25 -11.00 9.40 -11.15 10.00-11.30 10.00-11.35
Повернення з прогулянки 10.45-10.50 11.00-11.05 11.15-11.20 11.30-11.35 11.35-11.40
Підготовка до обіду 10.50 - 11.00 11.05 - 11.15 11.20 - 11.30 11.35 - 11.40 11.40 - 11.45
Обід 11.00 - 11.30 11.15 - 11.45 11.30 - 12.00 11.40 - 12.10 11.45 - 12.15
Денний сон 11.30 - 14.30 11.45 - 14.30 12.00 - 14.30 12.10 - 14.30 12.15 - 14.30
Загартовуючі процедури 14.30 - 14.45 14.30 - 14.40 14.30 - 14.40 14.30 - 14.40 14.30 - 14.40
Полуденок 14.45 - 14.55 14.40 – 14.50 14.40 – 14.50 14.40 – 14.50 14.40 – 14.50
Ігри, самостійна діяльність 14.55 - 15.15 14.50 - 15.15 14.50 - 15.20 14.50 - 15.30 14.50 - 15.30
Підготовка до вечері 15.15 - 15.20 15.15 - 15.20 15.20 - 15.25 15.30 - 15.35 15.30 - 15.40
Вечеря 15.20 - 15.45 15.20- 15.45 15.25 - 15.45 15.30 – 15.50 15.35 – 15.50
Підготовка до прогулянки 15.45 – 16.00 15.45–16.00 15.45 – 16.00 15.50-16.00 15.50-16.00
Прогулянка 16.00 -17.45 16.00 -17.45 16.00-17.45 16.00-17.45 16.00 -17.45

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на

2020-2021 н.р.

I молодша група №1 (2-3 роки) I молодша група №3 (2-3 роки) II молодша група №5 (від 3 до 4років) II молодша група №7 інклюзивна (від 3 до4років)
Понеділок Фізкультура 7.55-8.10 Інтегроване 7.55-8.10 Ознайомлення з соціумом 7.55-8.10 Музичне 7.55-8.05
Інтегроване 8.20-8.35 Музичне 10.40-10.50 Фізкультура 8.20-8.40 Малювання 8.15-8.30
Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 14.40-14.55 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.00
Міні-музей «Українська світлиця» 3-ій тиждень 14.40-14.55
Вівторок Музичне 7.55-8.05 Фізкультура 7.55-8.10 Формування звукової культури мовлення 7.55-8.10 Логіко-математичний розвиток 7.55-8.10
Інтегроване 8.15-8.30 Інтегроване 8.20-8.35 Музичне 8.20-8.35 Фізкультура 8.20-8.40
Театральна діяльність 8.45-9.00 Театральна діяльність 8.50-9.05
Середа Інтегроване 7.55-8.10 Інтегроване 7.55-8.10 Логіко-математичний розвиток 7.55-8.10 Музичне 7.55-8.10
Фізкультура 8.20-8.35 Малювання 8.20-8.35 Соціально-емоційний розвиток 8.20-8.45
Музичне 10.40-10.50 Соціально-емоційний розвиток 8.55-9.10 Ознайомлення з природою 8.55-9.10
Четвер Музичне 7.55-8.05 Фізкультура 7.55-8.10 Українська мова 7.55-8.10 Формування звукової культури мовлення 7.55-8.10
Інтегроване 8.15-8.30 Інтегроване 8.15-8.30 Музичне 8.20-8.35 Фізкультура 8.20-8.40
Ліп/апл/кон/ліп 8.45-9.00
Розваги Розваги Розваги Розваги
П’ятниця Соц. емоц. роз. (сенсорка) 7.55-8.05 Інтегроване 7.50-8.05 Ознайомлення з природою 7.50-8.05 Укр.мова 7.50-8.05
Інтегроване 8.15-8.30 Соц. емоц. роз. (сенсорка) 8.15-8.25 Фізкультура 8.15-8.35 Ліп/апл/кон/ліп 8.15-8.30
Художньо-мовленєва діяльність 8.45-9.00 Художньо-мовленєва діяльність 8.40-8.55
Середня група №10 інклюзивна (від 4 до 5років) Середня група №14 (від 4 до 5років)
Понеділок Музичне 8.15-8.35 Ознайомлення з соціумом 8.10-8.30
Малювання 8.45-9.05 Музичне 8.45-9.05
Ознайомлення з соціумом 9.15-9.35 Малювання 9.15-9.35
Гурток «Подорож до країни «Гра» 14.40-15.00 Тренажери 14.40-15.00
Вівторок Формування звукової культури мовлення 8.10-8.30 Логіко-математичний розвиток 8.10-8.30
Соціально-емоційний розвиток 8.40-9.00 Фізкультура 8.50-9.15
Фізкультура 10.55-11.20 Соціально-емоційний розвиток 9.25-9.45
Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 14.40-15.00
Гурток «Дзвіночок» 14.35-14.55
Середа Логіко-математичний розвиток 8.10-8.30 Музичне 8.15-8.35
Музичне 8.40-9.00 Формування звукової культури мовлення 8.35-9.00
Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 14.35-14.55 Міні-музей «Українська світлиця» 3-ій тиждень 14.35-14.55
Четвер Ліп/ап/мал/мал. 8.10-8.30 Українська мова 8.10-8.30
Ознайомлення з природою 8.40-9.00 Фізкультура 8.50-9.15
Художньо- мовленнєва діяльність 9.10-9.30 Ліп/ап/мал/мал. 11.00-11.20
Розваги Розваги
П’ятниця Українська мова 8.10-8.30 Ознайомлення з природою 8.10-8.30
Фізкультура 8.45-9.10 Художньо- мовленнєва діяльність 8.40-9.00
Театральна діяльність 14.45-15.05 Театральна діяльність 14.45-15.05
Старша група №9 інклюзивна (від 5 до 6 років) Старша група №11 Логопедична від 5 до 6років) Старша група №15 корекційна (від 5 до 6років) Старша група №6 (від 5 до 6років) Різновікова група №8 Інклюзивна (від 5 до 7 років)
Понеділок Логіко-математичний розвиток (гра) (підгрупами) 8.10-8.35 Формування лексико-граматичних засобів мовлення 8.10-8.35 Формування лексико-граматичних засобів мовлення 8.10-8.35 Грамота (підгр) 8.10-8.35 Ознайомлення з соціумом 8.10-8.35
Корекційно-розвиткове заняття (підгр) 8.45-9.10 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.10 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.15 «Усвіті людей» 8.45-9.10 (підгр) Фізкультура 8.50-9.15
Фізультура 11.00-11.30 Музичне 11. 05-11.30 Фізультура 9.25-9.55 Музичне 9.20-9.45 Заняття з психологом 9.30-9.55
Ознайомлення з соціумом 14.35-15.00 «У світі людей» 14.35-15.00 Соціально-емоційни розвиток 14.35-15.00 Ознайомлення з природою 14.40-15.00 Гурток «Подорож до країни «Гра» 15.10-15.35
Гурток «Домісолька» 15.05-15.30 Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 15.05-15.30 Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 15.10-15.30 Міні-музей «Українська світлиця» 3-ій тиждень 15.05-15.30
Вівторок Грамота 8.10-8.35 Малювання 8.10-8.35 Ознайомлення з природою 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.10-8.35
«У світі людей» (підгр) 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток 8.45-9.10 Малювання 8.45-9.10 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.10 Музичне 8.45-9.10
Музичне 9.20-9.45 Фізкультура 9.25-9.55 Музичне 11.05-11.30 Малювання 9.20-9.45 «У світі людей» 9.20-9.45
Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 15.05-15.30 Індивідуальна робота вчителя – логопеда 14.45-15.10 Індивідуальна робота вчителя – логопеда 14.35-15.00 (підгр) Гурток «Дзвіночок» 15.05-15.30 Соціально-емоційни розвиток 14.45-15.10
Корекційно-розвиткове заняття 15.00-15.25 (підгр)
Середа Логіко-математичний розвиток 8.10-8.35 Розвиток фонетико-фонематичної системи мовлення 8.10-8.35 Розвиток фонетико-фонематичної системи мовлення 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.10-8.35 Грамота 8.10-8.35
Малювання 8.45-9.10 Ознайомлення з природою 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток 8.45-9.10 Корекційно-розвиткове заняття (підгр) 8.45-9.10 Фізкультура 8.45-9.10
Фізкультура 11.00-11.30 Логоритміка 11.00-11.25 Фізкультура 9.20-9.50 Музичне 9.20-9.45 Малювання 9.25-9.50
Гурток «Домісолька» 14.35-15.00 Гурток «Домісолька» 15.05-15.30 Гурток «Подорож до країни «Гра» 14.40-15.00 Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 15.05-15.30 Міні-музей «Українська світлиця» 4-ий тиждень 14.35-15.00
Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 15.05-15.30 Гурток «Подорож до країни «Гра» 15.10-15.35
Четвер Укр. Мова 8.10-8.35 8.10-8.35 Навчання грамоти 8.10-8.35 Українська мова 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток 8.10-8.35
Музичне 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.45-9.10 Соціально-емоційний розвиток 8.45-9.10 Ліп/ап/мал/мал 8.45-9.10
Ознайомлення з природою 9.20-9.45 Музичне 9.20-9.45 Ліп/ап/мал/мал 9.20-9.45 Фізкультура 11.00-11.30 Художньо-мовленєва діяльність 9.20-9.45
Соціально-емоційний розвиток 15.05-15.30 Музичне 11.05-11.30 Театральна діяльність 14.35-15.00 Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 14.35-15.00
Розваги Розваги Розваги Розваги Розваги
П’ятниця Художньо-мовленєва діяльність 8.10-8.35 Формування зв’язного мовлення 8.10-8.35 Формування зв’язного мовлення 8.10-8.35 Ліп/ап/мал/мал 8.10-8.35 Українська мова 8.10-8.35
Ліп/ап/мал/мал 8.45-9.10 Корекційно-розвиткове заняття (підгр) 8.45-9.10 «У світі людей» (підгр) 8.45-9.10 Художньо-мовленєва діяльність 8.45-9.10 Музичне 8.45-9.10
Соціально-емоційний розвиток 9.20-9.45 Ліп/ап/мал/мал 9.20-9.45 Логоритміка 9.20-9.45 Фізкультура 9.20-9.50 Ознайомлення з природою 9.20-9.35
Театральна діяльність 15.00-15.25 Фізкультура 11.05-11.35 Театральна діяльність 15.00-15.25 Гурток «Дзвіночок» 15.05-15.30 Театральна діяльність 15.00-15.25
Гурток «Джерело здоров’я»(тренаж) 14.40-15.05

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ та видів діяльності на 2020-2021 н.р.

I молодша група №1 (2-3 роки) I молодша група №3 (2-3 роки) II молодша група №5 (від 3 до 4років) II молодша група №7 інклюзивна (від 3 до4років)
Понеділок Фізкультура 7.55-8.10 Інтегроване 7.55-8.10 Ознайомлення з соціумом 7.55-8.10 Музичне 7.55-8.05
Інтегроване 8.20-8.35 Музичне 10.40-10.50 Фізкультура 8.20-8.40 Малювання 8.15-8.30
Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 14.40-14.55 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.00
Фізкультура на повітрі 9.30-9.50
Міні-музей «Українська світлиця» 3-ій тиждень 14.40-14.55
Вівторок Музичне 7.55-8.05 Фізкультура 7.55-8.10 Формування звукової культури мовлення 7.55-8.10 Логіко-математичний розвиток 7.55-8.10
Інтегроване 8.15-8.30 Інтегроване 8.20-8.35 Музичне 8.20-8.35 Фізкультура 8.20-8.40
Театральна діяльність 8.45-9.00 Театральна діяльність 8.50-9.05
Фізкомплекс 9.30-9.50
Середа Інтегроване 7.55-8.10 Інтегроване 7.55-8.10 Логіко-математичний розвиток 7.55-8.10 Музичне 7.55-8.10
Фізкультура 10.40-10.50 Малювання 8.20-8.35 Соціально-емоційний розвиток 8.20-8.45
Фіз-ра на повітрі 9.10-9.30 Ознайомлення з природою 8.55-9.10
Музичне 10.40-10.50 Соціально-емоційний розвиток 8.55-9.10 Фізкомплекс 9.30-9.50
Четвер Музичне 7.55-8.05 Фізкультура 7.55-8.10 Українська мова 7.55-8.10 Формування звукової культури мовлення 7.55-8.10
Інтегроване 8.15-8.30 Інтегроване 8.15-8.30 Музичне 8.20-8.35 Фізкультура 8.20-8.40
Ліп/апл/кон/ліп 8.45-9.00
Піший перехід
Розваги Розваги Розваги Розваги
П’ятниця Соц. емоц. роз. (сенсорка) 7.55-8.05 Інтегроване 7.50-8.05 Ознайомлення з природою 7.50-8.05 Укр.мова 7.50-8.05
Інтегроване 8.15-8.30 Соц. емоц. роз. (сенсорка) 8.15-8.25 Фізкультура 8.15-8.35 Ліп/апл/кон/ліп 8.15-8.30
Художньо-мовленєва діяльність 8.45-9.00 Художньо-мовленєва діяльність 8.40-8.55
Піший перехід
Середня група №10 інклюзивна (від 4 до 5років) Середня група №14 (від 4 до 5років)
Понеділок Музичне 8.15-8.35 Ознайомлення з соціумом 8.10-8.30
Малювання 8.45-9.05 Музичне 8.45-9.05
Ознайомлення з соціумом 9.15-9.35 Малювання 9.15-9.35
Фіз-ра на повітрі 10.40-11.05 Фіз-ра на повітрі 10.00-10.25
Гурток «Подорож до країни «Гра» 14.40-15.00 Тренажери 14.40-15.00
Вівторок Формування звукової культури мовлення 8.10-8.30 Логіко-математичний розвиток 8.10-8.30
Соціально-емоційний розвиток 8.40-9.00 Фізкультура 8.50-9.15
Фізкультура 10.55-11.20 Соціально-емоційний розвиток 9.25-9.45
Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 14.40-15.00
Гурток «Дзвіночок» 14.35-14.55
Середа Логіко-математичний розвиток 8.10-8.30 Музичне 8.15-8.35
Музичне 8.40-9.00 Формування звукової культури мовлення 8.35-9.00
Фізкомплекс 9.20-9.40 Фізкомплекс 9.50-10.10
Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 14.35-14.55 Міні-музей «Українська світлиця» 3-ій тиждень 14.35-14.55
Четвер Ліп/ап/мал/мал. 8.10-8.30 Українська мова 8.10-8.30
Ознайомлення з природою 8.40-9.00 Фізкультура 8.50-9.15
Художньо- мовленнєва діяльність 9.10-9.30 Ліп/ап/мал/мал. 11.00-11.20
Піший перехід
Розваги Розваги
П’ятниця Українська мова 8.10-8.30 Ознайомлення з природою 8.10-8.30
Фізкультура 8.45-9.10 Художньо- мовленнєва діяльність 8.40-9.00
Піший перехід
Театральна діяльність 14.45-15.05 Театральна діяльність 14.45-15.05
Старша група №9 інклюзивна (від 5 до 6 років) Старша група №11 Логопедична від 5 до 6років) Старша група №15 корекційна (від 5 до 6років) Старша група №6 (від 5 до 6років) Різновікова група №8 Інклюзивна (від 5 до 7 років)
Понеділок Логіко-математичний розвиток (гра) (підгрупами) 8.10-8.35 Розвиток фонетико-фонемат системи мовлення 8.10-8.35 Розвиток фонетико-фонемат системи мовлення 8.10-8.35 Грамота (підгр) 8.10-8.35 Ознайомлення з соціумом 8.10-8.35
Корекційно-розвиткове заняття (підгр) 8.45-9.10 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.10 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.15 «Усвіті людей» 8.45-9.10 (підгр) Фізкультура 8.50-9.20
Фізультура 11.00-11.30 Фіз-ра на повітрі 10.00-10.30 Фізультура 9.25-9.55 Музичне 9.20-9.45 Заняття з психологом 9.30-9.55
Музичне 11. 05-11.30 Піший перехід 10.00-11.30
Ознайомлення з соціумом 14.35-15.00 «У світі людей» 14.35-15.00 Соціально-емоційни розвиток 14.35-15.00 Ознайомлення з природою 14.40-15.00 Гурток «Подорож до країни «Гра» 15.10-15.35
Гурток «Домісолька» 15.05-15.30 Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 15.05-15.30 Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 15.10-15.30 Міні-музей «Українська світлиця» 3-ій тиждень 15.05-15.30
Вівторок Грамота 8.10-8.35 Малювання 8.10-8.35 Ознайомлення з природою 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.10-8.35
«У світі людей» (підгр) 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток 8.45-9.10 Малювання 8.45-9.10 Ознайомлення з соціумом 8.45-9.10 Музичне 8.45-9.10
Музичне 9.20-9.45 Фізкультура 9.25-9.55 Музичне 11.05-11.30 Малювання 9.20-9.45 «У світі людей» 9.20-9.45
Фіз-ра на повітрі 10.10-10.40 Фіз-ра на повітрі 9.30-10.00 Фіз-ра на повітрі 10.50-11.20
Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 15.05-15.30 Формування лексичної сторони мовлення 14.45-15.10 Формування лексичної сторони мовлення 14.35-15.00 (підгр) Гурток «Дзвіночок» 15.05-15.30 Соціально-емоційни розвиток 14.45-15.10
Корекційно-розвиткове заняття 15.00-15.25 (підгр)
Середа Логіко-математичний розвиток 8.10-8.35 Грамота 8.10-8.35 Грамота 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.10-8.35 Грамота 8.10-8.35
Малювання 8.45-9.10 Ознайомлення з природою 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток 8.45-9.10 Корекційно-розвиткове заняття (підгр) 8.45-9.10 Фізкультура 8.45-9.15
Фізкультура 11.00-11.30 Логоритміка 11.00-11.25 Фізкультура 9.20-9.50 Музичне 9.20-9.45 Малювання 9.25-9.50
Гурток «Домісолька» 14.35-15.00 Фізкомплекс 9.30-10.00 Гурток «Подорож до країни «Гра» 14.40-15.00 Фізкомплекс 10.00-10.30 Міні-музей «Українська світлиця» 4-ий тиждень 14.35-15.00
Міні-музей «Українська світлиця» 2-ий тиждень 15.05-15.30 Гурток «Домісолька» 15.05-15.30 Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 15.05-15.30 Гурток «Подорож до країни «Гра» 15.10-15.35
Четвер Українська мова 8.10-8.35 Формування граматичної системи мовлення 8.10-8.35 Формування граматичної системи мовлення 8.10-8.35 Українська мова 8.10-8.35 Логіко-математичний розвиток 8.10-8.35
Музичне 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.45-9.10 Логіко-математичний розвиток (гра) 8.45-9.10 Соціально-емоційний розвиток 8.45-9.10 Ліп/ап/мал/мал 8.45-9.10
Ознайомлення з природою 9.20-9.45 Музичне 9.20-9.45 Ліп/ап/мал/мал 9.20-9.45 Фізкультура 11.00-11.30 Художньо-мовленєва діяльність 9.20-9.45
Піший перехід 10.00-11.30 Піший перехід 10.00-11.30 Фізкомплекс 10.00-10.30 Театральна діяльність 14.35-15.00 Фіз-ра на повітрі 10.00-10.30
Соціально-емоційний розвиток 15.05-15.30 Музичне 11.05-11.30 Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 14.35-15.00
Розваги Розваги Розваги Розваги Розваги
П’ятниця Художньо-мовленєва діяльність 8.10-8.35 Формування зв’язного мовлення 8.10-8.35 Формування зв’язного мовлення 8.10-8.35 Ліп/ап/мал/мал 8.10-8.35 Українська мова 8.10-8.35
Ліп/ап/мал/мал 8.45-9.10 Корекційно-розвиткове заняття (підгр) 8.45-9.10 «У світі людей» (підгр) 8.45-9.10 Художньо-мовленєва діяльність 8.45-9.10 Музичне 8.45-9.10
Соціально-емоційний розвиток 9.20-9.45 Ліп/ап/мал/мал 9.20-9.45 Логоритміка 9.20-9.45 Фізкультура 9.20-9.50 Ознайомлення з природою 9.20-9.35
Фізкомплекс 10.00-10.30 Фізкультура 11.05-11.35 Піший перехід 10.00-11.30 Гурток «Дзвіночок» 15.05-15.30 Фізкомплекс 10.00-10.30
Театральна діяльність 15.00-15.25 Гурток «Джерело здоров’я» (тренаж) 14.40-15.05 Театральна діяльність 15.00-15.25 Театральна діяльність 15.00-15.25



Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.