/Files/images/ozdorovchiy_tsentr/Автомістечко.png

/Files/images/razdeliteli/sm_full.jpg

/Files/images/metodichna_skarbnichka/nats-patr_vihovannya/20160525110820.jpgДитячий дорожньо-транспортний травматизм є однією з найболючіших проблем сучасного суспільства.

З метою формування у дошкільників навичок безпечної поведінки на дорозі, придбання дітьми практичного досвіду правильного орієнтування в дорожньому русі а також мотивації усвідомленого дбайливого ставлення до свого здоров'я та оточуючих людей в нашому закладі відкрилося «Автомістечко для дошкільнят»

/Files/images/avtogorodok/20161007_104454.jpg Ми створили сучасний дитячий майданчик з дорожніми знаками, розміткою, стаціонарним обладнанням у вигляді малих форм: автобус, вантажна машина, пожежна машина, паровоз, пост ДАІ і т.д., а також дитячим транспортом: самокати, велосипеди, веломобілі, толокари, велобіги, що викликало у маленьких пішоходів щире захоплення і непідробний інтерес!

Займаючись з дітьми на такому майданчику вихователі можуть моделювати умови максимально наближені до реальних, і в активній, ігровій, змагальній формі навчити дітей правилам дорожнього руху.

/Files/images/avtogorodok/DSC_0976.JPG Сьогодні дитячий сад прагне дати своїм вихованцям якісну, універсальну освіту, високий рівень культури, в тому числі культури на дорозі. Дотримання правил безпечного життя повинно стати усвідомленою необхідністю.


Ми сподіваємося, що заняття на автомістечку допоможуть вихованцям дитячого садка засвоїти навички безпечної поведінки на дорогах і в результаті збережуть життя і здоров'я нашого майбутнього покоління!


/Files/images/avtogorodok/WP_20151001_003.jpg/Files/images/avtogorodok/WP_20151001_071.jpg

/Files/images/avtogorodok/2015-10-26 10.26.10.jpg


Фотоальбоми:

"Автомістечко для дошкільнят"
Історія проекту "Автомістечко для дошкільнят"
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.