/Files/images/ozdorovchiy_tsentr/speleokmnata/спелео.png

/Files/images/razdeliteli/бабочки.png

/Files/images/ozdorovchiy_tsentr/speleokmnata/16.pngВ оздоровчому блоці «Веселка здоров’я» вирішується також питання спелеотерапії, яка зміцнює імунітет, сприяє зростанню життєвого тонусу, нормалізує гармонію психічного самопочуття, ініціює опірність організму до різного роду захворювань. Позитивні емоції викликає особлива чарівність спелеокімнати, її світло і /Files/images/ozdorovchiy_tsentr/speleokmnata/image045.jpgказкова атмосфера, і тому ми вирішили об’єднати спелеотерапію з казкотерапією – що включає в себе виховання і лікування казкою. Казка не тільки вчить дітей співпереживати, радіти, співчувати, сумувати, а й спонукає їх до мовного контакту. Казка містить багатогранний матеріал, в основі казкотерапії лежить ідея про те, що кожна казкова ситуація несе в собі прихований сенс вирішення складних ситуацій. Заняття в спелеокімнаті проводяться в 3 етапа протягом року (по 10 занять кожен етап)

/Files/images/ozdorovchiy_tsentr/speleokmnata/DSC_2046.JPG

Спелеокімната: це приміщення в якому знаходяться соляні лампи.

Застосування соляних ламп рекомендовано як для загального зміцнення організму, оскільки при конкретних захворюваннях, наприклад, бронхіальною астмою і іншими вадами органів дихання, лампа сприяє нормалізації кров'яного тиску і допомагає людям, генетично розташованим до різних форм алергії і шкірних захворювань.

/Files/images/ozdorovchiy_tsentr/speleokmnata/slide0028_image031.jpgПриміщення наповнюється позитивною енергією, що саме по собі притягує удачу. Позитивні емоції викликає і особлива чарівність її світла.

Всі ці позитивні дії відбуваються завдяки кристалічної солі, яка справляє помітний позитивний вплив в лікуванні багатьох хвороб. Біоенергетики і літотерапевт застосовують оздоровчі властивості кристалів солі для інтенсифікації лікування алергії, системних кров'яних і респіраторних захворювань. Сіль застосовується при лікуванні ревматизму.

/Files/images/ozdorovchiy_tsentr/speleokmnata/13.pngСвоє різноманіття відтінків соляні лампи отримали ще мільйони років тому, коли формувалася гірська порода. Тут мали вплив різноманітні домішки, чужорідні тіла, мінерали і водорості, спресовані з морською сіллю в давнину. Наука визначила, що в життєвих процесах дуже важливий вплив кольору. Наприклад, рослини ростуть активніше при освітленні їх помаранчевим, червоним або жовтим світлом. Ці кольори, характерні для соляних ламп імовірно роблять такий же позитивний вплив і на психічний і фізичний розвиток людини.

Соляна лампа:

  • зміцнює імунітет і сприяє зростанню життєвого тонусу,
  • нормалізує гармонію психічного самопочуття,
  • ініціює опірність організму до різного роду захворювань,
  • а також вельми дієва у боротьбі зі стресами, нервовими потрясіннями.
  • сприяє спокійному дитячому сну,
  • заглушає вплив електромагнітних полів, які створюються при роботі різноманітних приладів, пристроїв і механізмів,
  • знімає втому.

.


Фотоальбом

.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.