/Files/images/konsultativniy_tsentr/КЦ.png

/Files/images/razdeliteli/41bdb2506cf4.jpg

/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/SAM_0218.JPG/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/SAM_0226.JPG/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/SAM_0390.JPG

/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/image026.jpg/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/SDC12976.JPG /Files/images/zavtayte/konsulttsentr/SDC12974.JPG/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/SAM_0368.JPG /Files/images/konsultativniy_tsentr/IMG_20181031_113301.jpg /Files/images/konsultativniy_tsentr/IMG_20181031_114115.jpg

З 10 жовтня 2011 р. у дошкільному закладі № 10 «Ромашка» працює Консультативний Центр для батьків і дітей, що не відвідують дошкільний освітній заклад

Задачі Консультативного Центру:

/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/IMG_20160323_112004.jpg-надання консультативної допомоги батькам (законним представникам) дитини з різних питань виховання, навчання, розвитку та оздоровлення дитини дошкільного віку;

-сприяння соціалізації, комунікації дітей дошкільного віку, що не відвідують дошкільні освітні заклади;

-проведення комплексної профілактики відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, що не відвідують дошкільні заклади ;

-інформування батьків або осіб, що їх замінюють, про заклади управління освіти, спроможні надати кваліфіковану допомогу дитині згідно індивідуальних особливостей її розвитку;/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/44.jpg

-навчання батьків практичних навичок та забезпечення їх необхідними методичними матеріалами для здійснення освітнього процесу в умовах сім'ї;
/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/IMG_6591.jpg Консультативний центр для батьків і дітей, що не відвідують дошкільні освітні заклади, працює за розкладом, виходячи із запитів батьків, згідно індивідуального графіка роботи спеціалістів.

Для надання фахової допомоги сім′ям у КЦ працюють такі спеціалісти-консультанти: вихователь-методист, вчитель-логопед, соціальний педагог, практичний психолог, лікар, медична сестра, інструктор з фізвиховання, вихователі старших груп, музичний керівник./Files/images/razdeliteli/forumgazelpngsusresmllqouu.jpgЗдійснює керівництво Консультативним центром та його організаційно-методичним забезпеченням – Руденко М. М.

Робота з батьками і дітьми проводиться у груповій та індивідуальній формі. Індивідуальна робота з дітьми організується в присутності батьків.
Послуги надаються на безкоштовній основі і громадських засадах.
З’ясувати час відвідування Консультативного центру можна
за телефоном: (06139) 6-07-23

Запрошуємо Вас і Ваших дітей до співпраці з нашими спеціалістами згідно графіка.

Графік роботи консультативного центру:
середа: 11.30 – 12.30

Дзвоніть нам, приходьте до нас!

/Files/images/znachki/телефон значок.jpg Телефон: (06139) 6-07-23
/Files/images/znachki/почта.jpg Адреса: 71504, м. Енергодар вул. Курчатова, 30
/Files/images/znachki/почта2.jpg е-mail: dnz10en@gmail.com

Нормативно - правова база, якою керується у своїй діяльності Консультативний центр ДНЗ №10:

1. /Files/images/znachki/1456694497.jpg Конституція України

2. Закони України:

- «Про освіту»

- «Про дошкільну освіту»

3. Наказ МОН України від 30.06.2011 №714 «Про затвердження Примірного положення про консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї».

4. Законодавчі акти, накази МОН молодь спорту, рішення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

5. Примірне положення про консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї.


Напрямки діяльності

Консультативного Центру ДНЗ №10:

/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/SAM_0610.JPGОсвіта батьків (законних представників) – інформування батьків, спрямована на запобігання виникаючих сімейних проблем і формування педагогічної культури з метою об’єднання вимог до дитини у вихованні з боку всіх членів родини, формування позитивних взаємин у родині.
/Files/images/zavtayte/konsulttsentr/DSC_0380.JPGДіагностика розвитку дитини - психолого-педагогічне вивчення дитини, визначення індивідуальних особливостей і здібностей дитини, її потенційних можливостей, а також виявлення причин і механізмів зрушень у розвитку, соціальній адаптації, розробка рекомендацій з подальшого розвитку та виховання дитини.
Консультування (психологічне, соціальне, педагогічне) – інформування батьків про фізіологічні та психологічні особливості розвитку дитини, основних напрямків виховних впливів, подолання кризових ситуацій.
/Files/images/konsultativniy_tsentr/IMG_20181031_114238.jpg Проведення корекційних та розвиваючих занять на основі індивідуальних особливостей розвитку дитини, спрямованих на навчання батьків організації виховного процесу в умовах родини.
Соціальна адаптація дитини в дитячому колективі – розвиток у дитини навичок соціального поводження та комунікативних якостей особистості (заняття психолога з дитиною щодо розвитку у неї навичок соціального поводження (за запитом), запрошення дітей та батьків, які не відвідують ДНЗ, до участі у святах, розвагах).
Охорона життя та зміцнення здоров’я дітей - консультації по загартовуванню, профілактиці вірусних захворювань, рекомендації з правильного харчування та вітамінотерапії, пропаганда здорового способу життя, запрошення дітей та батьків, які не відвідують ДНЗ, до участі у спортивних святах, у проведенні Тижня безпеки та ін.

Склад Консультативного центру ДНЗ №10

на 2020-2021 н.р.

Керівник – Руденко М.М.;

Члени:

- Погребняк Н.С. – вихователь-методист;
- Кезля Т.В. – соціальний педагог;
- Дерев’янко Л.П. – практичний психолог;
- Ганжа І.А. – вчитель-логопед;
- Погребняк Г.О. – інструктор з фізичного виховання;
- Наумова О.В. – музичний керівник;
- Терехова Л.С. – музичний керівник;
- Мельник С.В. - інструктор з фізичного виховання;
- Запоріна О.В. – сестра медична старша.

.


Консультативний центр ДНЗ №10

здійснює консультативну допомогу батькам або особам, які їх замінюють, з питань:
  • соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
  • вікових, психофізіологічних особливості дітей;
  • психологічної готовності до навчання у школі;
  • профілактики відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
  • організації ігрової діяльності;
  • організації харчування дітей вдома;
  • створення умов для загартування і оздоровлення;
  • соціального захисту дітей із різних категорій сімей.

Фотоальбом 2017-2018
Фотоальбом 2018-2019
Фотоальбом 2019-2020
Відео-альбом (youtube.com)
Відео-альбом 2017-2018 (youtube.com)
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.