Кадровий склад ДНЗ №10 згідно ліцензійними умовами

Штатний розпис станом на 01.01.2021

Педагогічні кадри станом на 03.02.2021 з урахуванням проведення атестації 45 осіб


з/п
Прізвище, ім’я та по батьковіПосада Основний працівник чи сумісник Загальний стажРезультат атестації
1Чергик Людмила Анатоліївна директоросновний 42 р.кв.кат. «Спеціаліст вищої категорії», пед.звання «Вихователь- методист», грамота МОН України
2Вовк Наталя Миколаївна вихователь- методистосновний27 р.кв.кат. «Спеціаліст вищої категорії»
3Руденко Марина Михайлівна вихователь-методист основний26 р.кв.кат. «Спеціаліст II категорії» (вихователь)
4Адаменко Наталія Федорівна вихователь основний38 р. кв.кат. «Спеціаліст», пед.звання «вихователь-методист»
5 Болжаларська Наталія Миколаївна вихователь основний35 р.кв.кат. «Спеціаліст вищої категорії», пед.звання «Старший вихователь»
6Будак Олена Анатоліївнавихователь основний17 р.кв.кат. «Спеціаліст I категорії»
7Буднік Тетяна Андріївнавиховательосновний47 р.кв. кат. "Спеціаліст I категорії"
8Глотова Олена Анатоліївна виховательосновний24 р.кв.кат. «Спеціаліст I категорії»
9Глущенко Наталія Миколаївна вихователь основний38 р.кв.кат. «Спеціаліст»
10Гольнєва Юлія Олегівнавиховательосновний6 р.
11Гречковська Ірина Миколаївна виховательосновний26 р.кв. кат. "Спеціаліст"
12Грибова Людмила Володимирівна вихователь основний21 р.кв.кат. «Спеціаліст»
13Костенко Світлана Анатоліївна вихователь основний29 р.кв.кат. «Спеціаліст»
14Кучма Олена Іванівна виховательосновний19 р.кв.кат. «Спеціаліст»
15Ленчовська Валентина Іванівна вихователь основний31 р.кв.кат. «Спеціаліст»
16Липач Інна Анатоліївнавиховательосновний31 р.кв.кат. «Спеціаліст»
17Миколайчук Галина Іванівна вихователь основний45 р.кв.кат. «Спеціаліст»
18Погребняк Ганна Олександрівнавихователь основний11 р.кв.кат. «Спеціаліст»
19Погребняк Надія Сергіївнавихователь основний37 р.кв.кат. «Спеціаліст», пед.звання «Вихователь- методист», пед.звання «Старший вихователь»
20Приймак Інна Миколаївна вихователь основний32 р. кв.кат. «Спеціаліст», пед.звання «Вихователь- методист»
21Присухіна Світлана Анатоліївна вихователь основний17 р. кв.кат. «Спеціаліст»
22Рогінська Олена Юріївнавиховательосновний30 р.кв.кат. «Спеціаліст I категорії»
23 Рояка Інна Миколаївна виховательосновний18 р.кв.кат. «Спеціаліст I категорії»
24 Стороженко Олена Анатоліївна вихователь основний31 р.кв.кат. «Спеціаліст вищої категорії»
25Сукач Олеся Вікторівна виховательосновний 19 р. кв.кат. «Спеціаліст I категорії»
26Чубарь Тетяна Миколаївна вихователь основний13 р.кв.кат. «Спеціаліст»
27Чорна Світлана Миколаївнавиховательосновний3 р.
28Шишлакова Валентина Іванівна вихователь основний41 р. кв.кат. «Спеціаліст»
29Янько Тетяна Олександрівна вихователь основний 19 р.кв.кат. «Спеціаліст»
30Ященко Світлана Василівна вихователь основний 30 р.кв.кат. «Спеціаліст», пед.звання «Старший вихователь»
31Макаренко Раїса Гаріфулловна асистент вихователя основний45 р.кв.кат «Спеціаліст IІ категорії»
32Ганюкова Любов Олексіївнаасистент вихователяосновний42 р.кв. кат "Спеціаліст"
33Кіриченко Ольга Сергіївна асистент вихователя основний37 р.кв.кат. «Спеціаліст»
34Тихонова Людмила Анатоліївна асистент вихователя основний 43 р.кв.кат. «Спеціаліст вищої категорії», грамота МОН України
35Тітарєва Наталія Сергіївнавчитель-дефектологосновний4 р.
36Ганжа Ірина АнатоліївнаВчитель-логопедосновний30 р.кв. кат. "Спеціаліст" I категорії
37Головінова Анна Вячеславівна вчитель-логопед основний4 р.кв.кат. «Спеціаліст»
38 Ємельяненко Наталя Анатоліївна вчитель-логопед основний31 р.кв.кат. «Спеціаліст вищої категорії»
39 Топчій Оксана Анатоліївна вчитель-логопедосновний17 р.кв. кат. "Спеціаліст II категорії"
40Мельник Світлана Володимирівна інструктор з фізичної культури основний36 р.кв.кат «Спеціаліст вищої категорії»
41 Наумова Олена Вадимівна музичний керівник основний35 р.кв.кат «Спеціаліст вищої категорії»
42Терехова Людмила Сергіївна музичний керівник основний26 р.кв. кат. «Спеціаліст вищої категорії»
43Дерев’янко Людмила Петрівна практичний психолог основний22 р.кв.кат. «Спеціаліст I категорії»
44 Широкіх Олександра Олександрівна соціальний педагогосновний4 р.кв.кат. «Спеціаліст»
45Кезля Тетяна Володимирівнасоціальний педагогосновний23 р.кв. кат. "Спеціаліст II категорії"


Медичний персонал (5 осіб)

з/пПрізвище, ім’я та по батьковіПосада Основний працівник чи сумісник Загальний стажРезультат атестації
1.Запоріна Олена Вікторівна сестра медична старша основний22 р.
2.Воронкова Людмила Вікторівна сестра медична основний14 р.
3.Денисенко Тетяна Петрівна медична сестра з фізіотерапіїосновний40 р.
4. Швець Наталія Миколаївна медична сестра з фізіотерапіїосновний 24 р.кв.кат. "Спеціаліст вищої категорії" "Сестринська справа"
5.Кириченко Жанна Григорівна сестра медична з дієтхарчування основний20 р.кв.кат. "Спеціаліст II категорії" "Сестринська справа"


Обслуговуючий персонал (44 осіб)

з/пПрізвище, ім’я та по батьковіПосада Основний працівник чи сумісник Загальний стаж
1Зернова Валентина Василівна заступник директора з АГР основний 42 р.
2Макаренко Вікторія Валеріївна інженер з охорони праціосновний8 р.
3Гриценко Олена Михайлівнаінспектор з кадрів та діловодства основний38 р.
4Погудіна Тетяна Анатоліївнакастелянкаосновний26 р.
5 Личковська Зінаїда Іванівнакомірникосновний31 р.
6Воблікова Ольга Миколаївнакухаросновний15 р.
7Скріпнікова Анастасія Володимирівна кухаросновний9 р.
8Любаєва Марина Володимирівна шеф-кухаросновний17 р.
9 Костіна Тетяна Валеріївна підсобний робітникосновний17 р.
10Соляник Тамара Василівна підсобний робітникосновний42 р.
11Антіпова Ірина Миколаївна помічник вихователя основний19 р.
12Агапова Ірина Володимирівнапомічник вихователяосновний31 р.
13 Бордюг Вікторія Миколаївна помічник вихователя основний16 р.
14Букало Наталія Іванівнапомічник вихователяосновний27 р.
15Василенко Олена Віталіївна помічник вихователяосновний 16 р.
16Іванісова Любов Юріївна помічник вихователяосновний13 р.
17Коваленко Наталія Іванівнапомічник вихователя основний 25 р.
18Коляко Світлана Миколаївна помічник вихователя основний 36 р.
19Кравчата Яна Вікторівнапомічник вихователяосновний4 р.
20Круглова Вікторія Вікторівнапомічник вихователяосновний8 р.
21Кузьмич Вікторія Федорівна помічник вихователяосновний17 р.
22Лич Ірина Вікторівнапомічник вихователяосновний14 р.
23Марченко Світлана Іванівнапомічник вихователяосновний33 р.
24Сербінова Тетяна Іванівна помічник вихователя основний20 р.
25 Таркан Галина Олександрівна помічник вихователя основний 20 р.
26Фурса Світлана Василівнапомічник вихователяосновний36 р.
27Халеп Інна Анатоліївнапомічник вихователяосновний20 р.
28Хомич Людмила Миколаївнапомічник вихователяосновний44 р.
29Шевченко Аліна Олександрівна помічник вихователяосновний 8 р.
30Щедріна Валентина Вікторівна помічник вихователяосновний 38р.
31 Ігнатьєва Олена Миколаївна машиніст з прання та ремонту спецодягу (білизни)основний16 р.
32 Дяченко Тетяна Миколаївна машиніст з прання та ремонту спецодягу (білизни)основний 12 р.
33Дорошенко Марія Дмитрівна прибиральник службових приміщеньосновний41 р.
34Небога Галина Теодозіївнаприбиральник службових приміщень основний27 р.
35Жихарєва Тетяна Вячеславівнаприбиральник службових рпиміщеньосновний3 р.
36Пономаренко Ніна Іванівнаприбиральник службових приміщеньосновний43 р.
37Букало Олександр Миколайовичвантажникосновний40 р.
38Шарабаров Володимир Миколайович робітник з комплексного обслуговування та ремонту будівель основний38 р.
39Євдокова Ольга Миколаївна двірникосновний41 р.
40Шолда Іван Павловичдвірникосновний47 р.
41Волкова Любов Федосіївна сторожосновний33 р.
42Закієв Олександр Мінісламович сторож основний17 р.
43Задорожко Наталя Степанівна сторожосновний33 р.
44 Базна Наталія Сергіївнашвачкаосновний9 р.

Всього - 94 особи

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.